Kim jesteśmy?

Ania – miła, ambitna, ale i szalona dziewczyna; absolwentka ZSE od 2022 r. Chętnie pomagam w jakichkolwiek sprawach. Lubię czytać książki, dlatego też tu jestem, chętnie coś polecę. ? Dobrym filmem też nie pogardzę. Szaleję za pieskami i misiami. W wolnym czasie czytam, strzelam z łuku i szukam sensu życia. 

Basia – absolwentka ZSE od 2022 r. Jestem umysłem ścisłym z duszą humana.? Uwielbiam czytać książki przy dźwiękach dobrej muzyki, w międzyczasie chwycić gitarę i przy jej akompaniamencie pośpiewać. Lubię wybrać się na wieczorną przebieżkę ze znajomymi lub… z kotem. Niestety kot lubi chodzić własnymi ścieżkami, więc nie zawsze się to udaje.?

Damian – programista, absolwent ZSE od 2023 r. Lubię czytać książki – głównie fantasy, science fiction, postapo, thrillery i coś tam jeszcze się znajdzie, a także oglądać różne filmy: akcji, przygodowe, thrillery, komedie, horrory… W wolnych chwilach gram w gry komputerowe i jeżdżę na rowerze.

Daniel – technik informatyk od 2024 r. Nie wyobrażam sobie życia bez książek, filmów, a przede wszystkim muzyki. Interesuję się iluzją, jestem osobą, która lubi wyzwania i bardzo nie lubi się nudzić. Czytam głównie książki przygodowe, ale innymi gatunkami też nie gardzę.

Daria – jestem sympatykiem ZSE i cukiernikiem. Lubię śpiewać, słuchać muzyki oraz piec. Czytanie książek od zawsze mnie uspokajało, przenosiło w inny świat, dlatego w wolnym czasie czytam ich wiele. Moimi ulubionymi autorkami są Cora Reilly oraz Agata Polte.

Dawid – technik informatyk od 2022 r. z zamiłowaniem do transportu i podróży. Chętnie angażuję się w różne akcje organizowane m.in. w mieście. Nie lubię siedzieć bezczynnie w jednym miejscu. Czas wolny poświęcam na rozwój osobisty i swoje pasje. Uwielbiam ogniska w pobliżu jezior ze znajomymi i starymi piosenkami.

Dominik – uczę się w III klasie o profilu elektrycznym. Lubię czytać różne ciekawe książki, śpiewać i słuchać muzyki pop. Moim ulubionym autorem jest Rafał Kosik. Z pisaniem recenzji stykam się po raz pierwszy, więc może to się okazać moim nowym hobby 🙂

Emil – początkujący technik informatyk. Dopiero zaczynam odnajdywać siebie i moje hobby. Jedynym z nich jest czytanie książek, głównie fantasy i przygodowych, szczególnie w nudne wieczory. Od niedawna interesuję się thrillerami i horrorami. Uwielbiam muzykę i nie rozstaje się z nią na dłużej niż godzinę. W bliskiej przyszłości mam zamiar nauczyć się gry na gitarze elektrycznej. Jak mam jeszcze jakiś wolny czas, to gram w gry komputerowe.

Gabrysia – absolwentka klasy o profilu grafika i poligrafia cyfrowa od 2024 r. Interesuję się fotografią oraz hobbistycznie rysuję tradycyjnie i digitalowo. Oprócz czytania lubię słuchać muzyki, oglądać filmy i biegać.

Hubert G. – absolwent klasy o profilu technik elektronik od 2024 r. Uwielbiam czytać książki a jeszcze bardziej je kupować. Mój ulubiony gatunek to fantasy. Lubię też słuchać muzyki, gotować i rozmawiać na tematy pozbawione sensu.

Hubert R. – uczę się w III klasie. Jako były tancerz swój wolny czas lubię spędzać aktywnie, szczególnie na świeżym powietrzu, między innymi jeżdżąc na rowerze. Jestem osobą o wielu zainteresowaniach i umiejętnościach, która lubi zdobywać wiedzę na każdy nowy ciekawy temat. Fascynuje mnie wszystko, co ma silnik i koła, czyli ogólnie mówiąc motoryzacja, ale też fotografia czy czytanie książek, szczególnie tych z dziedziny psychologii oraz samorozwoju.

Joachim – uczeń na kierunku elektronika, fan książek fantasy i sci-fi, wolontariusz na imprezach związanych z popkulturą.

Julia K. – uczęszczam do II klasy o profilu technik programista. W wolnej chwili bardzo lubię poczytać, pograć na gitarze elektrycznej bądź pianinie. Muzyka towarzyszy mi we wszystkim, co robię, podobnie jak książki, którymi postanowiłam podzielić się, pisząc recenzje.

Julia P. – uczę się w III klasie na profilu technik informatyk. Od niedawna czytanie stało się moim nowym hobby. Najbardziej lubię książki fantasy, ale równie często sięgam po publikacje psychologiczne.

Julia S. – technik grafiki i poligrafii cyfrowej od 2023 r. Interesuję się kulturą wschodnioazjatycką i muzyką. Jestem samoukiem, gram na gitarze i pianinie. W wolnym czasie oddaję się ocenianiu i polecaniu produkcji azjatyckich z działu anime i manga oraz poznawaniu nowych ciekawostek o Azji. Uprawiam różnego rodzaju sporty w celu rekreacji i odświeżenia umysłu.

Justyna – jestem absolwentką ZSE od 2021 r. o profilu technik informatyk Interesuję się tworzeniem gier komputerowych. Komponuję muzykę i udźwiękowiam projekty, ale nie tylko. Wiele gier projektuję, a także zajmuję się ich promocją. Jestem fanką gier niezależnych i staram się je wspierać na każdym kroku. 

Karolina R. – sympatyk ZSE. Jak na introwertyka uważam się za wyjątkowo otwartą na ludzi. Interesuję się psychologią i sztuką. Kocham herbatę, muzykę i deszcz. Uwielbiam tworzyć i czytać. Mam nadzieję, że spodobają wam się moje recenzje. Enjoy!

Karolina Z. – osoba, której życie zawsze obracało się wokół książek. Oprócz tego muzyka jest moim małym uzależnieniem, a bazgranie po kartkach ucieczką od rzeczywistości. Moje książkowe recenzje zawsze pozostawały w mojej głowie, a teraz przyszła pora na zmiany :].

Klaudia – technik grafiki i poligrafii cyfrowej od 2024 r. Od pewnego czasu czytanie to moje nowe hobby. Najczęściej sięgam po książki z dziedziny psychologii i samorozwoju.

Kornelia – ukończyłam Technikum Elektryczne w 2021 roku. Lubię wyzwania oraz uwielbiam zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Moim ulubionym zajęciem jest pieczenie ciast i tortów. Nie mam ulubionej książki, ale gdy mi jakaś się spodoba, potrafię przeczytać ją w bardzo krótkim czasie, a nawet kilka razy.

Krzysiek S. – uczę się w IV klasie o profilu technik informatyk. W wolnym czasie lubię grać w gry komputerowe, a także czytać książki; główne gatunki to fantasy, sci-fi i pewnie jeszcze jakieś dojdą. W ostatnim czasie interesuję się twórczością Johna Flanagana. Pasjonuje mnie japońska literatura i anime.

Krzysztof M. – technik informatyk od 2024 r. Jestem fanem filmów, muzyki, gier komputerowych i oczywiście literatury. Moimi ulubionymi autorami są: Frank Herbert, Dmitry Glukhovsky i Andrzej Sapkowski. Najbardziej lubię czytać powieści SF. Uwielbiam książki, których akcja rozgrywa się w gigantycznych, rozległych światach. Tytuł mojej ulubionej książki regularnie się zmienia.

Kuba H. – uczę się na profilu technik programista. Niedawno, zupełnie przypadkiem, natrafiłem na możliwość pisania recenzji i po jednym spotkaniu zdecydowałem się dołączyć do szkolnego zespołu tworzącego blog czytelniczy. Choć moją pasją jest sport, w wolnych chwilach często sięgam po literaturę piękną. Ostatnio zainteresowałem się książkami z dziedziny psychologii, ponieważ poszukuję inspiracji do odnalezienia własnej drogi.

Kuba T. – uczę się w klasie III. Jestem sympatykiem ZSE. Moim hobby są granie na gitarze basowej oraz koszykówka. Czytam głównie fantastykę, ale lubię też książki historyczne. Jestem ponadto samoukiem, jeśli chodzi o fotografie.

Łukasz – technik programista, absolwent ZSE od 2023 r. Lubię tworzyć strony internetowe. A tak poza komputerowymi zainteresowaniami, to gram na flecie poprzecznym już od kilku lat i bardzo lubię czytać książki. Recenzje, które tutaj publikuję dotyczą w szczególności książek o tematyce fantasy, horroru, sci-fi oraz przygodowej. Oczywiście publikacje te nie należą do jednej kategorii, w każdej jest trochę horroru bądź fantasy.

Maciek – pochodzę z Lipska. W 2021 r. ukończyłem technikum na kierunku technik informatyk. W przerwach od nauki poza graniem, oglądaniem i nicnierobieniem czasem też czytam. Moim ulubionym autorem jest Mario Puzo. Cenię też twórczość Stephena Kinga.

Magda K. – jestem w IV klasie na profilu technik elektryk. Należę do żywych osób, ale cenię spokój. Lubię zatracać się w fikcji poprzez czytanie książek i oglądanie seriali. Muzyka towarzyszy mi praktycznie cały czas, a kiedy mogę uczę się i studiuję wszystko, co związane jest z Koreą Południową – kulturę, muzykę, jedzenie.

Marek  absolwent ZSE od 2022 r. na kierunku elektronicznym. Lubię w wolnej chwili podróżować, zwiedzać polskie zakątki, o których się nie pamięta. Jestem rozwijającym swoją pasję fotografem. Na blogu odpowiadam za wpisy, oprawę fotograficzną i filmową.

Mateusz – kiedyś tancerz, teraz recenzent. Mimo swego lekko introwertycznego i spokojnego sposobu bycia jestem dość ekspresyjny i pobudliwy. Uwielbiam słuchać muzyki podczas robienia każdej możliwej rzeczy, w tym czytania, biegania i jeżdżenia na łyżwach/rowerze. Mam nadzieję, że moje recenzje będą mnie i was w pełni zadowalać. Spotkajmy się w moich pracach! :>

Michał – technik informatyk od 2023 r., choć jestem otwarty na każdy temat. Bardzo lubię czytać książki dotyczące rozwoju osobistego czy psychologii oraz poszerzać swoją wiedzę. Ważne miejsce w moim sercu zajmują takie sporty jak: piłka nożna, pływanie, jazda na rowerze czy miłość od pierwszego wejrzenia – szachy (PS zapraszam do gry, zawsze jestem chętny na partyjkę :D). A gdy wszystko inne się nie uda, lubię spędzić czas z dobrą herbatą i muzyką z musicali.

Ola – sympatyk ZSE. Jako mól książkowy i osoba zakochana w grach otome i visual novel postanowiłam spróbować czegoś takiego jak pisanie recenzji, więc mam nadzieję, że wam się spodobają c:

Piotr – uczeń na profilu technik informatyk. Jestem zdecydowanie osobą, która doświadcza wszystkiego po trochu i chwyta się nowych możliwości. W wolnym czasie czytam powieści detektywistyczne oraz słucham podcastów kryminalnych, bez których nie wyobrażam sobie codziennej rutyny.

Róża – osoba z profilu poligrafii i grafiki cyfrowej. Lubię poznawać mechanikę światów w anime, książkach oraz filmach. Moimi ulubionymi gatunkami są fantasy oraz kryminały. Chętnie wypowiadam się o moim punkcie widzenia. Pisanie recenzji to łączenie swojej historii z daną książką, więc jest to całkiem interesująca forma przekazu informacji.

Sebastian – od 2022 r. absolwent klasy elektrycznej w ZSE, emerytowany pływak, początkujący ratownik wodny. Osoba nierozłącznie związana ze sportem. Uwielbiam ambitne filmy, niebanalne książki, długie partyjki szachowe i siedzenie przy ognisku w dobrym towarzystwie. Cenię szczerość i uczciwość, nie cierpię szpanerów i awanturników. Dzielnie walczę z uzależnieniem od lenistwa.

Wiktoria – książki od dziecka były moim własnym, lepszym światem. Oprócz czytania słucham muzyki na okrągło. Myślę, że introwertyk jest słowem idealnie opisującym moją osobę. Nigdy nie sądziłam, że będę pisała recenzje książek oraz nigdy tego nie robiłam, jednakże mam nadzieję, że uda mi się sprostać temu zadaniu.

Skip to content