Kim jesteśmy?

Ania – miła, ambitna, ale i szalona dziewczyna; absolwentka ZSE z 2022 r. Chętnie pomagam w jakichkolwiek sprawach. Lubię czytać książki, dlatego też tu jestem, chętnie coś polecę. ? Dobrym filmem też nie pogardzę. Szaleję za pieskami i misiami. W wolnym czasie czytam, strzelam z łuku i szukam sensu życia. 

Basia – absolwentka ZSE z 2022 r. Jestem umysłem ścisłym z duszą humana.? Uwielbiam czytać książki przy dźwiękach dobrej muzyki, w międzyczasie chwycić gitarę i przy jej akompaniamencie pośpiewać. Lubię wybrać się na wieczorną przebieżkę ze znajomymi lub… z kotem. Niestety kot lubi chodzić własnymi ścieżkami, więc nie zawsze się to udaje.?

Damian – programista, absolwent ZSE z 2023 r. Lubię czytać książki – głównie fantasy, science fiction, postapo, thrillery i coś tam jeszcze się znajdzie, a także oglądać różne filmy: akcji, przygodowe, thrillery, komedie, horrory… W wolnych chwilach gram w gry komputerowe i jeżdżę na rowerze.

Daniel – profil technik informatyk. Nie wyobrażam sobie życia bez książek, filmów, a przede wszystkim muzyki. Interesuję się iluzją, jestem osobą, która lubi wyzwania i bardzo nie lubi się nudzić. Czytam głównie książki przygodowe, ale innymi gatunkami też nie gardzę.

Daria – mam 18 lat, jestem sympatykiem ZSE i cukiernikiem. Lubię śpiewać, słuchać muzyki oraz piec. Czytanie książek od zawsze mnie uspokajało, przenosiło w inny świat, dlatego w wolnym czasie czytam ich wiele. Moimi ulubionymi autorkami są Cora Reilly oraz Agata Polte.

Dawid – technik informatyk 2022 z zamiłowaniem do transportu i podróży. Chętnie angażuję się w różne akcje organizowane m.in. w mieście. Nie lubię siedzieć bezczynnie w jednym miejscu. Czas wolny poświęcam na rozwój osobisty i swoje pasje. Uwielbiam ogniska w pobliżu jezior ze znajomymi i starymi piosenkami.

Dominik – mam 15 lat, uczę się w II klasie o profilu elektrycznym. Lubię czytać różne ciekawe książki, śpiewać i słuchać muzyki pop. Moim ulubionym autorem jest Rafał Kosik. Z pisaniem recenzji stykam się po raz pierwszy, więc może to okazać się moim nowym hobby 🙂

Emil – początkujący technik informatyk (jestem najmłodszy z całej grupy). Dopiero zaczynam odnajdywać siebie i moje hobby. Jedynym z nich jest czytanie książek, głównie fantasy i przygodowych, szczególnie w nudne wieczory. Od niedawna interesuję się thrillerami i horrorami. Uwielbiam muzykę i nie rozstaje się z nią na dłużej niż godzinę. W bliskiej przyszłości mam zamiar nauczyć się gry na gitarze elektrycznej. Jak mam jeszcze jakiś wolny czas, to gram w gry komputerowe.

Gabrysia – uczę się w 3 klasie na profilu grafika i poligrafia cyfrowa. Interesuję się fotografią oraz hobbistycznie rysuję tradycyjnie i digitalowo. Oprócz czytania lubię słuchać muzyki, oglądać filmy i biegać.

Hubert – uczę się w IV klasie o profilu technik elektronik. Uwielbiam czytać książki a jeszcze bardziej je kupować. Mój ulubiony gatunek to fantasy. Lubię też słuchać muzyki, gotować i rozmawiać na tematy pozbawione sensu.

Julia S. – uczę się w IV klasie po gimnazjum na kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej. Interesuję się kulturą wschodnioazjatycką i muzyką. Jestem samoukiem, gram na gitarze i pianinie. W wolnym czasie oddaję się ocenianiu i polecaniu produkcji azjatyckich z działu anime i manga oraz poznawaniu nowych ciekawostek o Azji. Uprawiam różnego rodzaju sporty w celu rekreacji i odświeżenia umysłu.

Julia P. – uczę się na profilu technik informatyk. Od niedawna czytanie stało się moim nowym hobby. Najbardziej lubię książki fantasy, ale równie często sięgam po publikacje psychologiczne.

Justyna – jestem absolwentką ZSE z 2021 r. o profilu technik informatyk Interesuję się tworzeniem gier komputerowych. Komponuję muzykę i udźwiękowiam projekty, ale nie tylko. Wiele gier projektuję, a także zajmuję się ich promocją. Jestem fanką gier niezależnych i staram się je wspierać na każdym kroku. 

Karolina – sympatyk ZSE. Jak na introwertyka uważam się za wyjątkowo otwartą na ludzi. Interesuję się psychologią i sztuką. Kocham herbatę, muzykę i deszcz. Uwielbiam tworzyć i czytać. Mam nadzieję, że spodobają wam się moje recenzje. Enjoy!

Klaudia – uczę się na profilu technik grafiki i poligrafi cyfrowej. Od pewnego czasu czytanie to moje nowe hobby. Najczęściej sięgam po książki z dziedziny psychologii i samorozwoju.

Kornelia – ukończyłam technikum w 2021 roku. Lubię wyzwania oraz uwielbiam zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Moim ulubionym zajęciem jest pieczenie ciast i tortów. Nie mam ulubionej książki, ale gdy mi jakaś się spodoba, potrafię przeczytać ją w bardzo krótkim czasie, a nawet kilka razy.

Krzysiek S. – uczę się w III klasie o profilu technik informatyk. W wolnym czasie lubię grać w gry komputerowe, a także czytać książki; główne gatunki to fantasy, sci-fi i pewnie jeszcze jakieś dojdą. W ostatnim czasie interesuję się twórczością Johna Flanagana. Pasjonuje mnie japońska literatura i anime.

Krzysztof M. – uczę się na profilu technik informatyk. Jestem fanem filmów, muzyki, gier komputerowych i oczywiście literatury. Moimi ulubionymi autorami są: Frank Herbert, Dmitry Glukhovsky i Andrzej Sapkowski. Najbardziej lubię czytać powieści SF. Uwielbiam książki, których akcja rozgrywa się w gigantycznych, rozległych światach. Tytuł mojej ulubionej książki regularnie się zmienia.

Kuba – uczę się w klasie II. Jestem sympatykiem ZSE. Moim hobby są granie na gitarze basowej oraz koszykówka. Czytam głównie fantastykę, ale lubię też książki historyczne. Jestem ponadto samoukiem, jeśli chodzi o fotografie.

Łukasz – technik programista, absolwent ZSE z 2023 r. Lubię tworzyć strony internetowe. A tak poza komputerowymi zainteresowaniami, to gram na flecie poprzecznym już od kilku lat i bardzo lubię czytać książki. Recenzje, które tutaj publikuję dotyczą w szczególności książek o tematyce fantasy, horroru, sci-fi oraz przygodowej. Oczywiście publikacje te nie należą do jednej kategorii, w każdej jest trochę horroru bądź fantasy.

Maciek – pochodzę z Lipska. W 2021 r. ukończyłem technikum na kierunku technik informatyk. W przerwach od nauki poza graniem, oglądaniem i nicnierobieniem czasem też czytam. Moim ulubionym autorem jest Mario Puzo. Cenię też twórczość Stephena Kinga.

Marek  absolwent ZSE z 2022 r. na kierunku elektronicznym. Lubię w wolnej chwili podróżować, zwiedzać polskie zakątki, o których się nie pamięta. Jestem rozwijającym swoją pasję fotografem. Na blogu odpowiadam za wpisy, oprawę fotograficzną i filmową.

Mateusz – kiedyś tancerz, teraz recenzent. Mimo swego lekko introwertycznego i spokojnego sposobu bycia jestem dość ekspresyjny i pobudliwy. Uwielbiam słuchać muzyki podczas robienia każdej możliwej rzeczy, w tym czytania, biegania i jeżdżenia na łyżwach/rowerze. Mam nadzieję, że moje recenzje będą mnie i was w pełni zadowalać. Spotkajmy się w moich pracach! :>

Michał – technik informatyk, choć jestem otwarty na każdy temat. Bardzo lubię czytać książki dotyczące rozwoju osobistego czy psychologii oraz poszerzać swoją wiedzę. Ważne miejsce w moim sercu zajmują takie sporty jak: piłka nożna, pływanie, jazda na rowerze czy miłość od pierwszego wejrzenia – szachy (PS zapraszam do gry, zawsze jestem chętny na partyjkę :D). A gdy wszystko inne się nie uda, lubię spędzić czas z dobrą herbatą i muzyką z musicali.

Ola – profil technik programista. Jako mól książkowy i osoba zakochana w grach otome i visual novel postanowiłam spróbować czegoś takiego jak pisanie recenzji, więc mam nadzieję, że wam się spodobają c:

Róża – osoba z profilu poligrafii i grafiki cyfrowej. Lubię poznawać mechanikę światów w anime, książkach oraz filmach. Moimi ulubionymi gatunkami są fantasy oraz kryminały. Chętnie wypowiadam się o moim punkcie widzenia. Pisanie recenzji to łączenie swojej historii z daną książką, więc jest to całkiem interesująca forma przekazu informacji.

Sebastian – absolwent klasy elektrycznej w ZSE z 2022 r., emerytowany pływak, początkujący ratownik wodny. Osoba nierozłącznie związana ze sportem. Uwielbiam ambitne filmy, niebanalne książki, długie partyjki szachowe i siedzenie przy ognisku w dobrym towarzystwie. Cenię szczerość i uczciwość, nie cierpię szpanerów i awanturników. Dzielnie walczę z uzależnieniem od lenistwa.

Skip to content